Obecná knižnica

Ak by sme chceli nájsť charakteristiku knižnice bola by asi v takomto slova zmysle: "knižnica je miesto, kde si členovia knižnice (čitatelia) požičiavajú domov knihy, ktoré si doma prečítajú a po prečítaní vrátia a opäť si môžu požičať novú knihu" rozdiel medzi knižnicou a kníhkupectvom je veľký: " v knižnici si knihu iba požičiavame a v kníhkupectve si knihy kupujeme, a potom nám tieto knihy ostávajú doma". 
Tá naša obecná knižnica okrem požičiavania kníh "ZADARMO" realizuje aj rôzne súťažné aktivity. Ináč tomu nebolo ani tento týždeň v tento posledný prázdninový mesiac s našou "prázdninovou prípravou na školu s kamarátom krtkom". Samozrejme tí aktívni boli odmenení nielen sladkou odmenou, ale aj školskými pomôckami. 
Pripomíname, že aj naďalej v našej obecnej knižnici zbierame plastové vrchnáčiky z fliaš, aby sme pomohli jednému chlapčekovi, ktorého rodičia aj takýmto spôsobom zháňajú financie na jeho liečbu.

suchahora_dolezitekontakty.png

Obecný úrad:
tel.: 043 / 539 72 22,539 72 63
mobil: 0917 533 780,0918 427 576,77
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.suchahora.eu

Informácie o stránke:   Prístupnosť   |   Autorské práva   |   Ochrana osobných údajov

Copyright © 2019 Obec Sucha Hora - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.